Літній відпочинок

відпочинок в карпатах вліткуКожного літа, орієнтовно з середини квітня місяця і аж до вересня безліч українців покидають галасливі і метушливі « техногенні джунглі» і відправляються в напрямку на захід . Автомобілі, набиті вщент валізами, переповнені вагони поїздів і автобуси відвозять стомлених напруженим ритмом городян , щасливим поглядом проводжаючих обриси будівель , хитросплетіння бетону , асфальту , проводів і димлять труб мегаполісів. Що ж робить їх погляди такими радісними і одухотвореними ?

Відпочинок в Карпатах літом, насичений живильною вологою і повітря , насичується віковічними карпатськими лісами, бездоганна природа , обдаровували навесні буйством кольору , а влітку багатством і щедрістю своїх дарів , привітні і серцеві люди , унікальний колорит і кухня , що ввібрала в себе все найкраще в окрузі – все це змушує відчувати томливе почуття радісного нетерпіння у тих, кому пощастило відпочивати в цей час.

Переваги відпочинку в Карпатаї
В карпатському регіоні промисловість практично не розвинена, й тому загазованість повітря вкрай мала, що неабияк позначається на екології . В цій місцевості ви можете зустріти безліч культурних і також архітектурних пам’яток , оригінальні традиції і самобутня культура – для приїжджого людини все нове і цікаве. Для заїжджих туристів ймовірно будуть корисні подорожі на екскурсії до сіл Прикарпаття, а от для любителів гамірного проведення часу – розважальні поїздки. У Карпати приїжджають сім’ями. Люди у віці цінують відпочинок за можливість оздоровитися , пройти курс лікувальних процедур на базі одного з місцевих санаторіїв . Знайдуться заняття і для дітей – влітку чимало різноманітних шкіл, басейнів, а що найголовніше – ціла купа вільного часу, який можна провести на свіжову повітрі під сонцем.

Відпочинок в Карпатах влітку – ціни
Ціни в Карпатах традиційно нижче , ніж на морському узбережжі. По перше , фактор сезонності впливає в набагато меншому ступені , а тому , немає потреби заробляти за кілька літніх місяців на рік вперед. Це ж стосується цін на продукти та харчування в магазинах , ресторанах і кафе – пообідати можна дуже недорого. Ціни на житло в основному залежать від рівня сервісу і їх розвинутості. В той час, коли у місцевих готелях вартість номера на двох становить від 1200 гривень, ціна на житло в приватному секторі в рази менша. А на цій сторінці Ви матимете змогу дізнатись ціни на наш котедж в Карпатах.

літній відпочинок в карпатах

Прогулянки по літньому карпатському лісі подарують багато приємних спогадів. Чудові види гір , прохолода в тіні дерев навіть у найсильнішу спеку надовго затримають вас в оточенні природного пишноти . А якщо Ви вирішили відпочити в Карпатах та потрапили на сезон росту грибів , у вас буде хороша можливість взяти участь у « тихій полюванні » і назбирати відмінний урожай карпатських білих грибів і красноголовців.

Люди, які у нас вже побували, стають постійними клієнтами. Особливо якщо вони вирішили відвідати захоплюючий красою Карпатський трамвай. У нас привітний персонал, який підкаже, що варто відвідати з карпатських екскурсій. У нас просторий котедж, в якому чисто та затишно. Відпочинок в Карпатах – це завжди незабутні спогади, тож приїжджайте до нас, ми гостинно Вас зустрінемо!Якщо ж Ви вже задумуєтесь, де святкувати Новий рік, можете бути певними – найбільше позитивних спогадів Вам залишись саме Новий рік в Карпатах!

Тож не вагайтесь з вибором місця для відпочинку в Карпатах – завітайте до нас!

Приватний котедж “Ортус” запрошує в гості!

Телефонуйте!

(050) 90 29 729 – Світлана