Новий Рік в Карпатах

новий рік в карпатах

отакого діда мороза можна зустріти на новий рік в карпатах

Універсальний сценарій святкування Нового року відсутній. Хтось збирається всією родиною у щедрого столу перед телевізором , інші ж відправляються в бар / кафе / ресторан , збираються компанією у когось з друзів або ж знімають квартиру, ну і як варіант – новий рік в Карпатах.

Де ви провели новорічні свята ? Наш щедрий уряд дає так багато вихідних , що волею-неволею замислюєшся про те , що варто відправитися в маленьку подорож нехай не в Єгипет , так хоч у Карпати. Чесно кажучи , я нікуди не їздила і навіть не збиралася цього робити – занадто мала ще моя донька , щоб тягнути з собою на Кудикіни гори , а розлучатися з нею навіть на три дні мені поки не хочеться.

У багатьох є блакитна мрія – хоча б раз зустріти Новий Рік високо в горах, з вузьким колом друзів.
Зустріч Нового Року в горах дає примарну гарантію того , що в новорічну ніч буде сніг , оскільки примхлива природа останніми роками зовсім не балує нас опадами. Окрім того, якщо Ви є любителем народних звичаїв і традицій , Вам дуже цікаво було б глянути хоча б одним оком , а може бути і прийняти участь в колоритних масових гуляннях . Різдвяні свята в Карпатах – це щось дивовижне і зачаровує. « Вертепи » та старовинні обряди , «свята вечеря» та домашнє вино , ароматна копчена ковбаска і « кутя » залишать у пам’яті будь-якого мандрівника незабутні відчуття і незабутні спогади.
Чи ж не чудова альтернатива відпочинку в місті – походити серед вікових ялин , укритих пухнастим снігом , вдихнути чисте повітря і потім гріти змерзлі руки і ноги біля каміна в котеджі , потягуючи з келиха домашнє вино.

Плануючи святкувати Новій рік в Карпатах, можете бути переконані в якості Вашого відпочинку. Наш котедж облаштований згідно з європейськими стандартами, сервісна система перебуває на найвищому рівні , а меблі для в приміщеннях виготовлені ​​кращими вітчизняними виробниками.
Так приємно після стомлюючого та насиченого подіями дня відпочинку в Карпатах потонути в м’якому кріслі , попиваючи домашнє вино. Під тріск полін в палаючому каміні замислюєшся про що, згадуєш про найприємніших моментах життя.

Котедж розташований за кількадесят метрів від карпатського гірського хребта та протікаючої у його підніжжя річки Свіча. Відсутність поблизу промислових обєктів та густо вкриті хвойним лісом гори забезпечують чудові враження від

притрушені новорічним снігом ялинки в карпатах

притрушені новорічним снігом ялинки в карпатах

відпочинку, а також охдоровчо-лікувальний ефект, якщо ви вирішили відсвяткувати свій Новий рік в Карпатах. Адже що може бути кращим, аніж відірватись від міською суєти й насолоджуватись краєвидами природи!

Ми впевнені, що ви будете приємно вражені цінами на котедж та інші послуги. Додатково пропонуємо Вам відпочити в нашій сауні на дровах.

Завітайте до нас!

Телефонуйте!

(050) 90 29 729 – Світлана