Подаруйте коханим здоров’я і силу!
Тільки в нашому, екологічно чистому регіоні Карпат, калган живе в рідній, природного для нього середовищі.
Тільки у нас, у високогір’ях Карпат, живлячись кришталево чистими водами гірських струмків і дихаючи цілющим мікрокліматом багатовікових соснових лісів, він може подарувати Вам, максимум справжнього чоловічого здоров’я і сили! А це є чудовим бонусом до здорового відпочинку в Карпатах! Однак цілющу дію калгану не обмежується тільки цим аспектом і спрямовується істотно далі – у нього є властивості омолодження організму, очищення крові та відновлення її формули. Незмінно лікує шлунок, нирки, печінка, легені і серце.
Про властивості карпатського кореня калгану.
Грецька легенда про бога Сатирі говорить, про те, що він приділяв величезну “увагу” казково красивим німфам і інтерес цей не згасав ніколи. Прийшов час, коли німфам набридла це нав’язлива увага, і вони звернулися до богів Олімпу, розгнівані боги відняли у Сатира «корінь зла» і джерело задоволення, розкидавши його по недоступним гірським вершинам. Корінь, що проріс з розкиданих фрагментів, нащадки нарекли калганом або карпатським женьшенем. Звичайно, це легенда, але істина в тому, що лікувальні властивості кореня калгану відомі здавна, він цілюще діє для всіх, але переважно для чоловічої половини людства. Ви запитаєте, чим він так корисний цей чарівний карпатський корінь саме чоловічій половині? Відповімо – це незмінно кращий рецепт для фантастичної стимуляції потенції і навіть лікування імпотенції. Багатьма поколіннями наших предків у Карпатах перевірено на практиці, а корінне-місцеве населення, медицина і сьогодні отримують чудові результати.
Лікувальні властивості калгану.
Лікувальні властивості здавна вважалися одними з найбільш сильних серед не тільки пряно ароматичних але і лікарських рослин. На Русі його називали «могущнік» – рослина повна цілющої енергії. Завдяки потужним антибактерицидним властивостям у східній та європейській медицині заміняв антибіотики, середньовічні лікарі успішно лікували їм вірусні інфекції.
Препарати з карпатського калгану мають наступні корисні і лікувальні властивості:
- бактерицидну;
- протизапальну;
- кровоспинну;
- знеболювальну;
- жовчогінну;
- ранозагоювальну;
- відхаркувальну;
- в’яжучу.
Найбільша кількість корисних речовин міститься в корені рослини, який копають восени, після того як листя рослини починають жовтіти. Це – ефірні олії, флавоноїди, які створюють аромат і смак прянощі, мікроелементи, амінокислоти, вітаміни, глікозиди, так само багатий корінь калгану міддю та її сполуками, залізом, магнієм і іншими, корисними для організму речовинами.Пряність добре стимулює травну систему, покращує апетит, знімає болі в шлунку, має вітрогінну дію.В деякі лікувальні збори додають листя і стебло калгану.
До властивостей калгану відносять благотворну дію на шлунково-кишкову систему людини, ним лікують виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, шлункові кровотечі. Рослина має знеболюючу властивістю, його застосовують при зубному болю. Речовини, що входять до його складу благотворно впливають на шкіру, надають стягуючу і знезаражувальну дію. Вони входять до складу мазей, гелів, кремів для загоєння ран, зменшення, розгладження рубців. Його застосовують при опіках як знеболююче, загоюючий засіб. Водний відвар відмінно дезінфікує горло, гортань при застудах. Пари калгану пом’якшують бронхи, інгаляції корисні при бронхітах. Властивості рослини використовують при захворюваннях печінки, при жовтяниці, ревматизмі.
Корінь калгану містить дубильні речовини, крохмаль, хінну, яблучну і еллаговую кислоти, віск, смолиста речовина, камедь, червоний флобафен, сліди ефірного масла, яке містить цинеол, цукру. Калган – «друг» шлунка, містить у своєму складі дубитель катехін, який надає благотворний вплив на весь шлунково-кишковий тракт, у тому числі і м’язовий орган – шлунок. Також рослина багата іншими типами дубильних речовин, глікозидами, флавоноїдами, флобафеном (має антибактеріальну властивість), смолою, елагової і хінної кислотою, ефірними маслами.
Лікарська рослина має протизапальну, в’яжучу, бактерицидну, кровоспинну дії. Тому його широко використовують для лікування метеоризму, ентероколіту, гастриту, виразкової хвороби, шлункових, кишкових і маткових кровотеч, циститу, дизентерії та діареї. Як зовнішній засіб калган використовують для полоскання ясен, що кровоточать, запаленого горла при ангіні, а відвар з коріння у вигляді примочок рятує від обморожень, погано гояться ран, опіків і геморою. Для запобігання запаху з рота порошком з рослини чистять зуби, змішуючи його з звичайної пастою. Екстракт кореня калгану міститься в багатьох фіточаї і лікарських зборах. Всі нижче описані рецепти передані нам карпатськими старожилами і неодноразово випробувані нами на практиці.
1. Старовинний карпатський рецепт хмільний настоянки з кореня калгану.
Хочете приголомшити кохану – могутньої, козацької силою? Нижче рецепт!
Корінь карпатського женьшеня ретельно промийте в прохолодній, бажано, проточній воді, дрібно наріжте і підсушіть до зникнення вологи на поверхні калгану. Сто чи сто п’ятдесят грам женьшеню залийте половиною літра якісної горілки (краще міцного, спиртового розчину 60 ° -70 °) і дайте відстоятися від семи до сорока днів, в темному, прохолодному місці.
Настоянку бажано періодично збовтувати. Готова настоянка повинна придбати червонувато-коричневий відтінок (коньячний або скоріше відтінок заварки хорошого високоякісного чаю) і дуже приємний квітково-ягідний присмак.
Приймайте місяць (25-30 днів) по 25-30 крапель більше тричі на день, бажано у вечірній час від 17 до 21 години.
Після десятиденної перерви курс лікування, за бажанням, можна повторити.Розчиніть 60-80 грам вищеописаної, готової настоянки в карпатському самогоні і ви отримаєте – легендарну «Калганіка», її й сьогодні широко використовують у карпатській національної кухні. Для вживання в дружньому застілля, достатньо 60-80 грам настоянки на половину літра горілки, не зловживайте!
Корінь женьшеню необхідний і жіночій половині населення, особливо при гострих, маткових кровотечах. У разі змішування настоянки женьшеню і кори калини, подібна суміш, цілком, допоможе позбутися від неврозів, які є частими супутниками жіночого клімаксу.
2. Старовинний карпатський рецепт, настоянки кореня калгану (карпатського женьшеня) з калиновою корою.
Подрібніть, як можна дрібніше, кору калини і сухий калган, перемішайте це асорті в пропорції один до одного. Столову ложку цього зілля повільно покрийте склянкою крутого окропу і протомитися на пару («парова лазня») від двадцяти хвилин до півгодини, тільки після повного охолодження, можна відфільтрувати. Пийте на здоров’я, не менше трьох разів на день, за півгодини до прийому їжі, по одній столовій ложці. Настій карпатського женьшеня без калини готується аналогічно (одна столова ложка калгану на один стакан води). Зберігати цю готову настойку рекомендується не більше двох-трьох діб. Ми неспроста писали вище, що калган (карпатський женьшень) необхідний всім, саме тому його часто використовують і для лікування безлічі інших хвороб. Як відвар, так і настойку калгану застосовують при таких захворювання як виразковий коліт, пронос, гастрит, виразка дванадцятипалої кишки і шлунку, гепатит, жовтяниця та багатьох інших. Крім того, відвар карпатського женьшеня використовують при туберкульозі легень, недокрів’ї, подагрі, ревматизмі.
3. Старовинний карпатський рецепт. Відвар кореня калгану (карпатського женьшеня)
Насипте, бажано, в емальовану ємність – одну столову ложку карпатського женьшеня (роздробленого), залийте 500 мл. чистої води і готуйте на невеликому вогні п’ятнадцять хвилин і дайте відстоятися протягом години. Пийте, вживаючи, по 100 мл за двадцять хвилин до прийому їжі або через годину, дві після. Однозначно можемо повідомити, що звичайна діарея зникне протягом дня.
4. Старовинний карпатський рецепт. Лікувальна настоянка з кореня калгану (карпатського женьшеня)
Чи не більше двадцяти грам калгану замочіть в 100 міліграмах якісної горілки (якомусь чином не використовуйте сурогат), дайте відстоятися 7-10днів. Відфільтруйте і пийте, вживаючи по 20-30 крапель розчинених у 60 мл води перед прийомом їжі – три можна чотири рази на день. Рекомендована тривалість лікування – місяць. Після необхідна перерва днів на десять, і Ви цілком можете повторити лікування.
5. Старовинний карпатський рецепт. Лікувальна мазь з кореня калгану (карпатського женьшеня) (для загоєння тріщин на п’ятах, сосках і губах)
Подрібніть корінь, рекомендуємо блендер або кавомолку, п’ять грам готової пудри розведіть в 100-150 грамах розтопленого, якісного, вершкового масла, продовжуйте розігрівати на пару («водяній бані») близько 20 хвилин, постійно помішуючи. Відфільтруйте через дрібну сітку або медичну марлю. Мазь, бажано зберігати, в прохолодному і темному місці, в підвалі або в холодильнику. Якщо у Вас є необхідність лікування тріщин на п’ятах, масло рекомендується замінити підшкірним гусячим або свинячим внутрішнім жиром. Також сухий помел кореня карпатського женьшеня буде дуже помічне як присипки на рвані і різані рани, при неглибоких опіках і для загоєння вологих ран і зовнішніх необільних кровотечах.
– зберігання:
Зберігати корінь калгану рекомендуємо в герметичній тарі, в прохолодному, сухому і темному місці. Протягом 4-5 років.
– протипоказання:
Прямих або певних протипоказань у калгану немає, але завжди необхідно, прораховувати можливу індивідуальну непереносимість.У деяких людей можлива поява блювоти або болів в області шлунка внаслідок появи суттєвої концентрації дубильних речовин містяться в калгані. Загалом, не рекомендуються препарати з калгану гіпертонікам, особливо у фазі декомпенсації, при підвищеній схильності до тромбоутворення в крові, при високій або підвищеної згортання крові, так само при заниженій кислотності внутрішньошлункового соку. Бійтеся безконтрольного застосування настоянки і передозувань.
P / S. Всім відвідувачам нашого сайту щиро бажаємо міцного здоров’я та чарівного відпочинку в Карпатах.