Зимовий відпочинок у Карпатах

Карпатам є чим здивувати, з кожним роком зимовий відпочинок в Карпатах пропонує, що то нове. Взимку Карпати – це відпочинок де можна чудово поєднувати як активний відпочинок так і оздоровлення чи лікування. Найбільш розвинені й популярні напрямки зимових Карпат – гірськолижні курорти: Буковель, Славське, Драгобрат, Пилипець, Подобовець, Плай, Красія; також бальнеологічні курорти Закарпаття, Моршина, Трускавця, Івано-Франківська. У Карпатах особливий мікроклімат, властивий тільки цьому регіону. Зима в Карпатських горах – це завжди незабутні враження, дивовижні пейзажі і можливість відчути живу природу у всій її первозданності і красі.

Взимку в Карпати – за здоров’ям і красою! Відпочивати в Карпатах можна цілий рік. Природа створила особливо сприятливі умови для зимового відпочинку та лікування. Подібно старому мудреця взимку Карпати стають білими, підкреслюючи накопичився роками досвід і мудрість. Гірське повітря і мінеральні води створюють прекрасні умови для зміцнення здоров’я. Наш котедж в Карпатах розташований таким чином, що протягом всього відпочинку, ви будете максимально відвернуті від міських шумів та інших недоліків цивілізації, і зможете повністю насолодитися гармонією природи. Проведений в Карпатах Новий рік чи Різдво залишить незабутнє враження від святкової атмосфери справжньої зими. Карпати взимку подарують вам можливість підкорити не лише гірські схили, а й увібрати історію, культуру жителів Карпат. Також, нікого не залишить байдужим колоритна кухня, від достатку страв і палітри смаків місцевої кухні ви будете в захваті.

Зимовий відпочинок однозначно варто проводити в Карпатах. Гори потрясають своєю пишністю в будь-який час року, але взимку вони особливо привабливі. Тим більше, за рівнем обслуговування Карпати вже давно наблизилися до європейських курортам Швейцарії, Франції, Словаччини, Австрії. При цьому Карпатські ціни набагато приємніше європейських.
Зимові Карпати запрошують відпочити всіх любителів снігу та унікальної природи.

Любителі спокійного проведення часу і самотності зможуть відпочити в численних готельних комплексах, на туристичних базах, дерев’яних котеджах. Дуже надихають неквапливі піші прогулянки по вузьких сніжним стежках. Під ногами приємний скрип і снігу і навколо все здається білосніжним, яскравим, іскристим, а їли величними в дорогих білосніжних нарядах. Вся ця казка Карпатах наповнює мріями і хочеться закрити очі і повною мірою відчути довгоочікуваний відпочинок.

Шанувальників активного відпочинку, будуть в ще більшому захваті. Вони знайдуть тут свій маленький рай. У Карпатах прокладено безліч лижних трас різного рівня складності (червоні, чорні, сині). Лижі тут доступні кожному, не залежно від навичок і майстерності. За трасами стежать, працюють гармати і ретраки, деякі траси навіть підсвічуються вночі. Крім традіционного катання на лижах і сноубордах Карпати пропонують ще 7 предметів, які найбільше підходять для веселого проведення часу на засніжених гірках.

  • Тобогган або скелетон. Тобогган в сучасному розумінні – це будь-які сани, але тільки без полозів. Це «транспортний засіб» є попередником скелетона, на якому їздять животом вниз.
  • Тюбінг «Ватрушка» Тюбінг – це надувні санки з гуми. Через круглої форми їх ще нерідко називають «ватрушками».
  • Ейрборд Freeride. Ейрборди теж роблять з гуми, але на відміну від тюбінга на ейрбордах катаються не сидячи, а лежачи.
  • Сніговий самокат. Пристрій снігового самоката практично нічим не відрізняється від звичайного. Єдина різниця полягає в тому, що колеса в сніговому самокаті замінені на лижу.
  • Кікслед. Кікслед є санками, які складаються з сидіння і пари довгих полозів. Одна людина сідає, а другий стає ззаду на полози і тримається за спеціальну ручку.
  • Санки Mad River Rocket – це пластикова дошка із закругленими краями і спеціальними місцями для колін.
  • Ледянка. Ледянки бувають квадратними, круглими, трикутними, двомісними, глибокими і навіть оснащеними ременем.

Обирайте для себе, як розважитися на засніжених схилах Карпат! Взимку в Карпатах чудово поєднується спокійний розслаблюючий відпочинок і активний спорт. Відновитися після катання можна, відвідавши численні бари, кафе, ресторани і сауни.