Сауна на дровах

сауна в карпатахФінська сауна на дровах – найкращий спосіб відпочинку в Карпатах тілом і душею. Забути про важкий робочий тиждень та усі проблеми і насолоджуватися релаксацією.

Ще в далекому минулому фінську сауну використовували, як священний ритуал та найкращий спосіб очищення. Будь-якій людині не дозволяли перебувати у лазнях та користуватися таким задоволенням, лише найбагатші та найвимогливіші вельможі спроможні були оплатити такий відпочинок. Сауна на дровах сьогодні доступна чи не кожній людині. Та не кожен знає, як правильно та з користю в ній відпочивати.

Обов’язковим атрибутом в карпатській сауні вважається використання ефірних масел та різних ароматних трав. Гаряче повітря допомагає посилювати цілющі властивості цих домішок, і Ви отримуєте справжній сеанс терапії. Фінська сауна досі вважається одним із найкращих способів релаксації та очищення.

Якщо Ви пережили стрес, нервове напруження чи просто хочете відпочити і забути про сірі будні в Карпатах в приватному котеджі, то фінська сауна – саме те, що Вам порадять медики, психологи і друзі, які перевірили цей спосіб релаксації на собі.

Для жінок фінська сауна – це чудовий спосіб омолодження шкіри. Будь-який скраб і гаряче повітря, і Ваша шкіра виглядатиме втричі краще. Якщо Ви часто відвідуєте сауну, то Ви забудете про прищики, висипання та жирну шкіру обличчя. Для тих, хто постійно тримає своє тіло у формі – фінська сауна, як чудовий спосіб схуднення.

Якщо у Вас були травми чи забої на тілі, то перебуваючи в нашому котеджі в Карпатах, римська парна загоїть Ваші рани. Завдяки їй покращується координація тіла та стан організму.

Фінська сауна на дровах – це задоволення, яке сьогодні вартує зовсім небагато і доступне кожному. А якщо Ви знайдете таке задоволення серед карпатської природи – знехтувати таким просто гріх!

сауна на дровах в карпатах

У нашому котеджі в Карпатах розміщені затишні кімнати та фінська сауна. Наш персонал підбере Вам ефірні масла, ароматну деревину та трави. Ми підкажемо, як правильно розслабитись , омолодитись чи пройти сеанс терапії. Фінська сауна в Карпатах – найкращий вибір для відпочинку всієї сім’ї, веселої компанії чи молодої пари.

За бажанням, можемо також організувати подорож на Карпатський трамвай, що знаходиться всього в 50м від нашого котеджу.

Ціни на сауну – ціни на котедж та сауну в Карпатах.

Фотографії з нашої карпатської сауни Ви маєте змогу в розділі – Галерея-Сауна

 

Телефонуйте!

(050) 90 29 729 – Світлана