Найкращий час відпочинку в Карпатах

Найкращий час, коли треба організовувати відпочинок в Карпатах – це літо. Тому що в цей період часу краса гір істотно краще, можна вдихнути ні з чим незрівняний запах гірських трав. Крім цього, можна відчути приємний запах ялин і грибів. На сьогоднішній день, інфраструктура місцевості розвинена так, що Ви маєте можливість вибрати собі житло для відпочинку відповідної категорії.

Можна зняти окрему кімнату в котеджі або цілий котедж в приватному секторі біля підніжжя гір. Крім цього, можна скористатися додатковою послугою харчування, яка обійдеться значно дешевше, ніж у місцевих ресторанах. Наш котедж може запропонувати своїм гостям фінську сауну на дровах.

Вода в басейнах набирається з гірських джерел Карпат. Відпочивати в Карпатах можна цілою сім’єю. Для дітей настільки буде цікаво прогулятися в походи, отримати величезну кількість корисної інформації про природу, виховати силу волю, не тільки дітей, а й батьків. А ввечері можна буде зібратися всій родині біля багаття, під зоряним небом в горах.

Крім того, що в Карпатах можна чудово відпочити з друзями або родиною, там ще можна і підлікувати своє здоров’я. Наприклад, пройти курс лікування мінеральними водами чи так звану “зелену терапію” Карпатського лісу.

Дуже часто, любителі гірської краси приїжджають в Карпати зустріти Новий рік, щоб підтримати зелений туризм України.

Якщо Ви бажаєте визначитися заздалегідь, зателефонуйте – ми Вам детально все розповімо – 050 90-29-729, Світлана