Карпатський трамвай

карпатський тамвайЧудовий варіант відпочинку в Карпатах являється істина окраса краю – карпатський трамвай! Ця незвична історична спадщина, що дісталась нам від барона Леопольда Поппер фон Подгарі, який в 19у столітті розвивав свій деревообробний бізнес в необжитих та недоторканих Карпатських лісах. В процесі роботи свій відпечаток наклала й війна, змінювались власники та підхід до роботи підприємства. В результаті, загальна довжина маршруту сягнула понад 65км й дожила до сьогоднішніх днів як основа зеленого туризму в тутешніх Карпатах.

Маршрути подорожі

Карпатський трамвай переважно працює у двох варіантах маршрутів. Перший – займає сумарно близько 4х годин та проводиться двічі на день – з 11:00 по 15:00 та з 15:00 по 19:00 відповідно. В обох варіантах, на усій довжині маршруту здійснюється кілька зупинок – – зокрема в Новому Мізуні та Дубовому куті. На зупинках ви маєте змогу полюбуватись карпатськими краєвидами, побувати на підвісних мостах, спробувати водиці з гірського джерела “Горянка”, придбати місцеві сувеніри “Карпатський трамвай” та втамувати голод.

При варіанті 8-годинної екскурсії, що ще називають “гірським”, Карпатський трамвай проходить через Ширковець, Старий та Новий Мізунь (підйом на гору Лиса – 1134м, звісно, за бажанням), Дубовий кут та Миндунок (зупинка із екскурсією по промислових будовах та розповідями про місцеві традиції лісодобування).

Окрім цього, Карпатський трамвай може слідувати індивідуальному маршруту, який ви можете обговорити спільно з гідом. Зокрема, в програму можна включити також екскурсії по Долинському регіону – Скелі довбуша, Гошівський монастир, музей Бойківщини та інше.

річка на маршруті карпатського трамваюЗаплановуючи відпочинок в Бойківському краї, обовязково виділіть собі погожу днину для поїздки карпатським трамваєм. Ці спогади залишаться з Вами на довгі роки, а друзі не раз проситимуть переповісти їм історії, почуті Вами від карпатських мольфарів.

Тож, запрошуємо Вас в наш Бойківський край та незабутню подорож. що забезпечить Вам Карпатський трамвай!

Завітайте до нашого котеджу в карпатах “Ортус”. До Вашої уваги також ціни на котедж та екскурсії та інші послуги.

 

 

Телефонуйте!

(050) 90 29 729 – Світлана