Ціни

Двоповерховий будинок на 10-12 місць: 1 – тримісна (Фото кімнати), 2-чотиримісні кімнати (Фото кімнати 1, фото кімнати 2), 1-двомісна (Кімната люкс). На першому поверсі – гараж на дві машини, кухня (газова плита, холодильник, електрочайник, мікрохвильова піч), санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник). На другому поверсі – одна двомісна кімната (двоспальне ліжко, шафа, комод, журнальний столик та розкладні крісла з можливістю додаткового місця), дві тримісні кімнати з тими ж вигодами та величезний зал апартаменти (великий м’який куток, телевізор, стіл з кріслами, диван), санвузол (душова кабіна, умивальник, туалет). Опалення автономне, водопостачання постійне (холодна, гаряча (котел)).Переглянути фотографії всіх наших кімнат, а також інших сервісних приміщень, ви можете в розділі Галерея.

Ціна на котедж зал на другому поверсі котеджу

  • 125грн/особа – вихідні та святкові дні
  • Від 100грн/особа – будні дні
  • для дітей до 3 років безкоштовно, без збереження місця, до 10 років 65 грн. При довготривалій оренді можливі знижки

Ціна на котедж на Новорічні та Різдвяні свята.

На цей період котедж здається повністю, хоча винятки можливі – уточнюйте за телефоном (050) 90 29 729 – Світлана або за Контактами.

Ціна на сауну

Період “круглий рік” (мінімально 2 годин, до 6 людей)

  • 125грн/год – 2 години
  • 100грн/год – 4 і більше години
  • більше 6 осіб – доплата 30грн/ос/год

Зверніть увагу!

Ціна на проживання в котеджі коливається. Причиною є кілька факторів – скільки загалом людей проживатиме, скільки кімнат займатимете, на яку кількість днів винайматимете і, власне, чи винайматимете весь котедж чи можливе сумісне проживання із іншими відпочиваючими. І, звісно ж, сезонність (основна причина – необхідність опалювання в зимовий період).

Приклад – якщо Вас заїде 4 людей, але це будуть дві пари, що займатимуть відповідно дві кімнати, та, окрім цього, не бажатимуть, щоб паралельно з ними в інші кімнати заселявся хтось інший, це звісно ж обійдеться дорожче, аніж ті ж самі 4 особи (2 дорослих та 2 дітей), що заїдуть в одну велику кімнату та не матимуть нічого проти сусідства з іншими людьми.

Дякую за розуміння!

Телефонуйте!

(050) 90 29 729 – Світлана