Активний відпочинок в горах Карпати

Краще гір можуть бути тільки гори, особливо якщо це Карпати, і з цим важко не погодитися.

У мільйонів туристів прийнято хоча б раз на рік вирушати на відпочинок до теплого моря , жаркого сонця і піщаному березі . Проте останнім часом гори також стрімко набирають популярність. І мова йде не тільки про зимовий відпочинок чи святкування Нового року в Карпатах, коли підкорюються гірські засніжені вершини . Влітку , навесні і восени гори прекрасні по -своєму , тому тисячі туристів відправляються хоч на пару днів вдихнути гірське повітря і насолодитися неймовірними краєвидами.

Багатьом туристам подобається просто побродити по Карпатах, сфотографуватися , подумати про вічне і покататися на фунікулері. А сучасна молодь віддає перевагу активному відпочинку в горах .

Що можна робити в Карпатах:

  • Сплавлятися по гірських річках. Це досить захоплююче заняття , звичайно, якщо ви перебуваєте під надійним наглядом досвідченого інструктора. Холодна гірська непокірна річка , протікаючи по мальовничих місцях , несе в своїх водах не тільки прохолоду , легенди тутешніх місць, а й небезпеку.
  • Насолоджуватися карпатським медом і чаєм з трав. Саме тут , високо в горах , де немає промислових заводів і чисте повітря , саме тут найсмачніше чай з медом.
  • Залізти в печери ( в незнайомі краще не сунутися зовсім). Саме в гористих місцевостях знаходяться печери зі сталактитами і сталагмітами химерної форми. Печери – це не тільки бурхлива фантазія , це корисний легким повітря і вода , насичена хімічними сполуками, що бувають лише в карпатських горах.
  • Катання на джипах. Що може бути краще , ніж катання по бездоріжжю на невеликому джипі ? Хіба що прогулянка на конях !
  • Збирати гриби і ягоди ( але тільки з фахівцем ) . Повірте , насичений смак ягід і грибів , які виросли в горах , ви ніколи не забудете ! Ну а якщо вам не пощастило , то прикупите у місцевих сушених грибів і баночку смачного варення , яке буде зігрівати вас в холодний час і нагадувати про чудовий літній відпочинок в Карпатах.
  • Скуповуватися в карпатській річці . Чистий як сльоза немовляти гірська річка стане прекрасним способом « повернутися до життя» в спеку.
  • Спуститися вниз пішки. Всі гірськолижні курорти влітку залишають деякі підйомники працювати , до радості туристів. Так що навіть влітку можна піднятися на одну з вершин Карпат і насолодитися прекрасними пейзажами. Назад не поспішайте сідати в зручне крісло – зійдіть пішки , якщо звичайно місцевість дозволяє. Так ви доставите своєму організму справжню радість. Хоча звичайно всі м’язи і нагадають про себе.